2. Procedure
Procedure
Titel: Inhuren van diensten voor Verificatiebureau Benchmarking Vlaanderen
Beschrijving: In het kader van het Vlaamse overheidsbeleid inzake klimaatverandering bestaat deze opdracht uit het uitvoeren van verificatiewerkzaamheden met het oog op het garanderen van de echtheid van studies, rapporten en prestaties van de bedrijven. Dit omvat : 1) verificatietaken voor de energiebeleidsovereenkomsten voor VER en niet VER-bedrijven. 2) adviestaken voor het Besluit Energieplanning. 3) adviestaken en verificaties voor de monitoringplannen en monitoringmethodiekplannen in het kader van het Europese emissiehandelssysteem. 4) verificatietaken in het kader van de compensatie voor indirecte emissiekosten 5) bijkomende nieuwe taken in één van bovenstaande domeinen, die kennis en kunde vereisen op hetzelfde niveau. De werkzaamheden zullen uitgevoerd worden volgens de gangbare (en aanpasbare) regels van het kwaliteitshandboek. De looptijd van 24 maanden kan 2x stilzwijgend verlengd worden met 12 maanden tot een totale looptijd van 48 maanden.
Interne identificatiecode: PPP04G-1120/4648/RO-VERIFICATEURS-2024
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: RO-VERIFICATEURS-2024
Aanvullende classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie