536107-2026 - Resultaat
Nederland – Beplanten en onderhouden van groengebieden – Maaien van bermen en watergangen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Maaien van bermen en watergangen
Beschrijving: De gemeente zoekt een betrouwbare partij voor het maaien van bermen en watergangen. Het doel is om de openbare ruimte netjes, veilig en goed begaanbaar te houden, en om watergangen vrij van overwoekering te houden. De gemeente is voornemens een nieuwe aannemer te contracteren voor de uitvoering van de opdracht. Zie offerteaanvraag.
Interne identificatiecode: Z.HHL.094862
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
Aanvullende classificatie (cpv): 77000000 Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 77314000 Onderhoud van terreinen
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie offerteaanvraag.