536295-2025 - Resultaat
Nederland – Verbouwingswerkzaamheden – Raamovereenkomsten huisvesting Nieuwkomers e.a. gemeente Den Haag
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken - Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomsten huisvesting Nieuwkomers e.a. gemeente Den Haag
Beschrijving: De Raamovereenkomsten zijn gericht op werkzaamheden ten behoeve van zowel de voorbereiding als de realisatie van huisvesting voor ‘Nieuwkomers’ en anderen. De voorbereiding betreft de aanbesteding van ‘adviesdiensten’ en de realisatie betreft de aanbesteding van ‘werken’. Zie voor nadere informatie de selectieleidraad in Mercell.
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45262700 Verbouwingswerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie, 71240000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde en planning, 71247000 Toezicht op bouwwerkzaamheden, 71320000 Technische ontwerpdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1A: Bouwkundige en overige advies- en ingenieursdiensten
Beschrijving: - Opstellen van ruimtelijke en functionele ontwerpen en beknopte omgevingsanalyse; - Opstellen van bestekken/werkomschrijvingen; - Vervaardigen van vereiste tekenwerk in alle fasen; - Zorgdragen voor vergunningsaanvragen Zie voor nadere informatie de selectieleidraad.
Interne identificatiecode: 24135-1A
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie, 71240000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde en planning
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 1B: Installatietechnische advies- en ingenieursdiensten
Beschrijving: - Opstellen van adviezen met betrekking tot installatietechniek (waaronder E , W installaties, maar ook klimaatinstallaties); - Opstellen van benodigde (capaciteits)berekeningen - Uitvoeren of onder verantwoordelijkheid laten uitvoeren van legionella onderzoek Zie voor meer informatie de selectieleidraad.
Interne identificatiecode: 24135-1B
Aanvullende classificatie (cpv): 71320000 Technische ontwerpdiensten
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 1C: Constructieve advies- en ingenieursdiensten
Beschrijving: - Uitvoeren van constructief onderzoek (locatie en bureauonderzoek) - Verrichten van advies- en ingenieursdiensten met betrekking tot constructies; Zie voor meer informatie de selectieleidraad.
Interne identificatiecode: 24135-1C
Perceel: LOT-0004
Titel: Perceel 1D: Directievoering en toezicht
Beschrijving: - Uitvoeren van directievoering en toezichthouding. - Uitvoeren of onder verantwoordelijkheid uitvoeren van taken als kwaliteitsborger Zie de selectieleidraad voor meer informatie.
Interne identificatiecode: 24135-1D
Aanvullende classificatie (cpv): 71247000 Toezicht op bouwwerkzaamheden
Perceel: LOT-0005
Titel: Perceel 2A: Uitvoering bouwprojecten < 5.000 m2 bvo
Beschrijving: - Uitvoeren van kleinschalige ontwerp- / ingenieurswerkzaamheden i.r.t. een specifieke Deelopdracht; bijvoorbeeld het opstellen van een ventilatierapport of constructieberekening in de fase Uitvoeringsgereed Ontwerp of Uitvoering; - Uitvoeren van constructieve, bouwkundige, grond- en installatietechnische werkzaamheden; - Uitvoeren van sloopwerkzaamheden - Uitvoeren van werkzaamheden ter preventie of saneren van legionella - Uitvoeren van asbestsanering - Uitvoeren onder verantwoordelijkheid laten uitvoeren van bouwkundige en installatietechnische werkzaamheden ten behoeve van brandveiligheid Zie voor meer informatie de selectieleidraad.
Interne identificatiecode: 24135-2A
Perceel: LOT-0006
Titel: Perceel 2B: Uitvoering bouwprojecten ≥ 5.000 m2 bvo
Beschrijving: - Uitvoeren van constructieve, bouwkundige, grond- en installatietechnische werkzaamheden; - Uitvoeren van sloopwerkzaamheden - Uitvoeren van werkzaamheden ter preventie of saneren van legionella - Uitvoeren van asbestsanering - Uitvoeren onder verantwoordelijkheid laten uitvoeren van bouwkundige en installatietechnische werkzaamheden ten behoeve van brandveiligheid Zie voor meer informatie de selectieleidraad.
Interne identificatiecode: 24135-2B