2. Procedure
Procedure
Titel: EA End User Devices 2024
Beschrijving: De gemeente Hellendoorn wenst één (1) Inschrijver te contracteren die in staat is de gevraagde ICT Hardware End user Devices en randapparatuur aan te bieden. Daarnaast dient de Inschrijver een aantal aanvullende diensten aan te kunnen bieden die verband houden met de te leveren ICT Hardware End user Devices en randapparatuur.
Interne identificatiecode: T58185
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: nvt
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30230000 Computerapparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie aanbestedingsstukken