536527-2024 - Mededinging
Nederland – Ophalen van vast stadsafval – Inzet van afvalinzamelvoertuig met chauffeur en beladers bij capaciteitstekort
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Inzet van afvalinzamelvoertuig met chauffeur en beladers bij capaciteitstekort
Beschrijving: De aanbesteding heeft als doel om per perceel een Ondernemer te vinden die opdrachten kan uitvoeren die bijdragen aan de dagelijkse inzameling van (huishoudelijke) afvalstromen van de gemeente Rotterdam. De Ondernemer kan op wisselende werkdagen inzameldiensten uitvoeren met een combinatie van het juiste inzamelvoertuig en gekwalificeerd personeel. Deze vraag naar flexibele capaciteit wordt via twee percelen aanbesteed. Perceel 1 richt zich op opdrachten waar flexibele capaciteit wordt gevraagd voor de inzameling van hoofdzakelijk ondergrondse afvalcontainers met de volgende afvalstromen: - glas - oud papier/karton en - restafval Deze ingezamelde stromen dienen ook getransporteerd te worden naar de eindverwerker (of eventuele op-/overslaglocatie). De Opdracht zal naar verwachting hoofdzakelijk de dagelijkse inhuur zijn (van maandag tot en met zondag) van 2 inzamelvoertuigen, inclusief gekwalificeerd personeel. Deze behoefte geldt gedurende het gehele jaar. Hierin wordt een onderverdeling gemaakt tussen reguliere diensten en spoed diensten. Opdrachten die minimaal 48 uur na opdrachtverstrekking dient te worden uitgevoerd, worden gedefinieerd als regulier. Opdrachten die niet minimaal 48 uur voorafgaand aan de uitvoering van de opdracht worden gecommuniceerd, maar dezelfde werkdag of dag ervoor, worden gedefinieerd als "spoed" (zie nadere informatie in Programma van eisen en het Prijzenformulier). Wij verwachten dat er bij 5% van de opdrachten sprake zal zijn van spoed. De geraamde waarde van de Opdracht t.b.v. Perceel 1 bedraagt circa €1.375.000,- per jaar. Perceel 2 richt zich op opdrachten waar flexibele capaciteit wordt gevraagd voor de inzameling van grof vuilstromen (los aangeboden) op straat, als ook bladafval afkomstig uit de openbare ruimte. Deze ingezamelde stromen dienen ook getransporteerd te worden naar de eindverwerker (of eventuele op-overslaglocatie). De Opdracht zal ter indicatie periodiek (voornamelijk eind oktober tot en met begin januari) de inzet zijn van 1 knijperwagen, inclusief gekwalificeerd personeel. Naar verwachting zal in die periode een 2-wekelijkse opdracht worden uitgezet. De overige maanden is de vraag naar flexibele capaciteit afhankelijk van de planning en de beschikbaarheid van eigen (Opdrachtgever) capaciteit en/of wel of niet kunnen schakelen op onvoorziene activiteiten. De geraamde waarde van de Opdracht t.b.v. Perceel 2 bedraagt €35.000,- per jaar. De begindatum van de Overeenkomst ligt naar verwachting op 1 januari 2025. De initiële looptijd van de Overeenkomst is twee (2) jaar, waarna de Overeenkomst maximaal twee (2) maal verlengd kan worden voor de duur van één (1) jaar. Na afloop van deze looptijd eindigt de Overeenkomst van rechtswege.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: europees openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90511100 Ophalen van vast stadsafval
Aanvullende classificatie (cpv): 90000000 Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu, 90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval, 90510000 Afvalverzameling en –verwerking, 90512000 Diensten voor afvalvervoer, 90513000 Diensten voor het verwerken en storten van ongevaarlijk afval en vuilnis
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: ondergrondse afvalcontainers (Glas, OPK en Rest)
Beschrijving: Perceel 1 richt zich op opdrachten waar flexibele capaciteit wordt gevraagd voor de inzameling van hoofdzakelijk ondergrondse afvalcontainers met de volgende afvalstromen: - glas - oud papier/karton en - restafval
Interne identificatiecode: 1-D-23242-23 P1
Opties:
Beschrijving van de opties: Onvoorzien houdt in dat er werkzaamheden worden uitgevraagd met de lediging van containers voor sorteeranalyse werkzaamheden, of bij calamiteiten bij de inzet van voertuig en chauffeur voor de inzameling van routes met rolcontainers. De verwachting is dat er 1 keer per kwartaal zo een opdracht verstrekt zal worden. Voor deze en eventuele overige werkzaamheden die niet beschreven zijn, kan een opdracht verstrekt worden op offertebasis.
Perceel: LOT-0002
Titel: grof vuilstromen (los aangeboden) op straat en bladafval
Beschrijving: Perceel 2 richt zich op opdrachten waar flexibele capaciteit wordt gevraagd voor de inzameling van grof vuilstromen (los aangeboden) op straat, als ook bladafval afkomstig uit de openbare ruimte.
Interne identificatiecode: 1-D--23242-23 P2