536865-2025 - Resultaat
België – Advies inzake gezondheid en veiligheid – Raamovereenkomst voor de ondersteuning bij het verhogen van het veiligheids- en gezondheidsbewustzijn binnen POAB.
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor de ondersteuning bij het verhogen van het veiligheids- en gezondheidsbewustzijn binnen POAB.
Beschrijving: Bij Port of Antwerp-Bruges (POAB) staat de veiligheid en gezondheid van onze medewerkers, bezoekers en contractoren centraal. Om onze initiatieven inzake veiligheid en gezondheid kracht bij te zetten, het veiligheidsbewustzijn te verhogen en gedragsverandering te stimuleren, zijn we op zoek naar een nieuwe partner. Samen met de (operationele) diensten, communicatie- en marketingafdeling en safety, health, environment & quality (SHEQ) afdeling gaat de partner op zoek naar de pijnpunten en sleutelfactoren om het veiligheids- en gezondheidsbewustzijn (per afdeling of dienst) verder te verbeteren en gedragsverandering te bewerkstelligen. De partner ontwikkelt een creatief en effectief communicatie-en actieplan in lijn met de waarden van POAB en op maat van de verschillende noden binnen de afdelingen van POAB en onze werven. De partner zorgt tevens voor een efficiënte uitvoering.
Interne identificatiecode: PPP0B3-17167/5396/B11210
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71317210 Advies inzake gezondheid en veiligheid
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: B11210_1