537018-2024 - Mededinging
België – Labels – Raamovereenkomst voor de levering van etiketten en aanverwante producten die nodig zijn voor de activiteiten van bpost
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor de levering van etiketten en aanverwante producten die nodig zijn voor de activiteiten van bpost
Beschrijving: Raamovereenkomst voor de levering van etiketten en aanverwante producten die nodig zijn voor de activiteiten van bpost
Interne identificatiecode: 2023-1-038
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30199760 Labels
Aanvullende classificatie (cpv): 30192800 Zelfklevende labels
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2023-1-038 - 1 - Etiketten en blanco producten
Beschrijving: Dit perceel omvat producten op rollen of vellen, al dan niet zelfklevend, wit of gekleurd, maar zonder print.
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: 2023-1-038 - 2 - Gepersonaliseerde etiketten en producten met vaste lay-out
Beschrijving: Dit perceel bevat voornamelijk zelfklevende producten op vellen met vaste gepersonaliseerde prints. Het omvat ook producten op rol.
Interne identificatiecode: 2
Aanvullende classificatie (cpv): 30192800 Zelfklevende labels, 22900000 Divers drukwerk
Perceel: LOT-0003
Titel: 2023-1-038 - 3 - Gepersonaliseerde etiketten en producten met variabele lay-out
Beschrijving: Dit perceel omvat voornamelijk zelfklevende producten op vel met variabele gepersonaliseerde prints (zoals barcodes en QR-codes), waarbij de contractant verantwoordelijkheid is voor het beheer van het afdrukken.
Interne identificatiecode: 3
Aanvullende classificatie (cpv): 30192800 Zelfklevende labels, 30199761 Streepjescodelabels, 22900000 Divers drukwerk
Perceel: LOT-0004
Titel: 2023-1-038 - 4 - AVCS-producten (Automated Volume Capture System)
Beschrijving: Dit zijn thermische etiketten op rol, te onderscheiden door kleurmarkeringen. Deze etiketten worden voornamelijk gebruikt in het kader van het AVCS-systeem van bpost. Ze spelen een cruciale rol om alle recipiënten, zoals bakken, rolcontainers en pallets, en de inhoud ervan van begin tot eind stuk voor stuk te kunnen volgen. Kortom, deze thermische etiketten vormen een vitaal onderdeel van het logistieke systeem van bpost en zorgen voor een vlot en nauwkeurig beheer van de zendingen.
Interne identificatiecode: 4
Aanvullende classificatie (cpv): 22900000 Divers drukwerk
Perceel: LOT-0005
Titel: 2023-1-038 - 5 - Synaps-etiketten
Beschrijving: Dit zijn etiketten die in ten minste twee verschillende contexten kunnen worden gebruikt (zie details in de selectieleidraad)
Interne identificatiecode: 5