2. Procedure
Procedure
Titel: Uitrukkleding
Beschrijving: De opdracht betreft het leveren van uitrukkleding voor de VRD. Binnen de organisatie van de VRD is besloten dat zij in haar regio één merk/type uitrukkleding wenst. Uitgebreide toelichting staat beschreven in de Aanbestedingsleidraad. Zie aanbestedingsdocumenten.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 35811100 Brandweeruniformen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Uitrukkleding Veiligheidsregio Drenthe
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: vier (4) maal één (1) jaar