537417-2025 - Mededinging
België – Meubilair – Raamovereenkomst meubilair PVT Andreas
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst meubilair PVT Andreas
Beschrijving: Het psychiatrisch verzorgingstehuis Andreas (PVT Z.org KU Leuven) bevindt zich vandaag in het voormalige ziekenhuis St-André, Dorpsstraat 2, 3210 Lubbeek Het huidige instituut voldoet technisch echter niet langer. Het grootschalige instituut sluit ook onvoldoende aan bij de ambitie van het PVT voor een kleinschaliger en huiselijker woonomgeving in kleinere leefgroepen. Z.ORG KU Leuven wenst los meubilair aan te kopen, dit voor patiëntenkamers, leefruimtes, polyvalente zalen, flexibele ruimtes. De opdracht omvat het leveren plaatsen en functioneel ingebruikstelling van specifiek meubilair op de locatie. Er worden 5 huizen gebouwd, met 9 leefgroepen voor 78 bewoners. De inschrijver doet zelf een voorstel dat moet voldoen aan de wensen en vereisten in dit bestek. Het is belangrijk dat er telkens per ruimte een esthetisch mooi geheel gevormd wordt met een huiselijke sfeer. Er wordt gevraagd van de inventaris een visuele voorstelling te maken van de aangeboden posten. Wij werken naar een oplevering voor april 2026; echter dient de nodige flexibiliteit in achting genomen worden. Indien in de loop van de uitvoering het aantal te bedienen leverplaatsen zou wijzigen, zal dit geen aanleiding geven tot een prijsverhoging. Leveringen op bijkomende leveringsplaatsen zijn altijd mogelijk
Interne identificatiecode: PPP0WC-576/5653/2025576
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39100000 Meubilair
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Huiselijke elektrische hoog laag bedden
Beschrijving: Huiselijke elektrische hoog laag bedden
Interne identificatiecode: 2025576_1
Perceel: LOT-0002
Titel: Los meubilair zetels en kasten
Beschrijving: Los meubilair zetels en kasten
Interne identificatiecode: 2025576 2_2
Perceel: LOT-0003
Titel: Los meubilair tafels en stoelen
Beschrijving: Los meubilair tafels en stoelen
Interne identificatiecode: 2025576_3
Opties:
Beschrijving van de opties: Toegestane opties (Zie III Technisch beschrijf)