537422-2022 - MededingingNederland-'s-Gravenhage: Propaan en butaan
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
20134707 - Propaan voor oefenbranden
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
09122000 Propaan en butaan
II.1.4.
Korte beschrijving
Het betreft een aanbesteding voor het sluiten van een vierjarige raamovereenkomst (ROVK) met een beoogde ingangsdatum 01-01-2023 voor het op afroep leveren van propaan in bulk.
Deze propaan dient als brandstof voor oefenbranden op 2 defensielocaties, tw Den Helder en
Woensdrecht. Op deze locaties worden onder gecontroleerde omstandigheden  brandbestrijdingsoefeningen gehouden. Defensie is eigenaar van de opslagtanks.
Ondernemers die graag nadere informatie willen over het gebruik van Negometrix, kunnen diverse instructies raadplegen op:
https://support.negometrix.com/nl/support/home
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
09122100 Propaangas
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De opdracht van deze aanbesteding betreft het sluiten van één (1) raamovereenkomst met één (1) leverancier voor het op afroep leveren van propaan in bulk. De propaan dient als brandstof voor oefenbranden op de locaties van Brandweer Oefen en Training Centrum (BOTC) te Woensdrecht en School voor Chemische, Biologische, radiologische en Nucleaire verdediging, Damage Control en Bedrijfsveiligheid (CBRN, DC en BV) te Den Helder, van het Ministerie van Defensie. Op deze locaties worden onder gecontroleerde omstandigheden brandbestrijdingsoefeningen gehouden.
De levering vindt plaats in opslagtanks die in eigendom zijn van Defensie.