Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend het hierboven vermelde adres
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Levering PMD-zakken
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 19640000 Afval- en vuilniszakken van polytheen
II.1.4.
Korte beschrijving
Levering van PMD-zakken met treksluiting voor de inwoners van de regio Gooi en Vechtstreek.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
560.000,-