537651-2025 - Resultaat
Nederland – Touchscreenmonitors – NU SKO-OVO - Touchscreens en toebehoren
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: NU SKO-OVO - Touchscreens en toebehoren
Beschrijving: Het betreft hier een opdracht voor de uitvraag van Touchscrees en toebehoren ten behoeve van SKO-OVO. Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS OIG Touchscreens.
Eerdere aankondiging: 541048-2021
Type procedure: Niet-openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Er is een dynamisch aankoopsysteem ingesteld.
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30231320 Touchscreenmonitors
5. Perceel
Perceel: LOT-0000