2. Procedure
Procedure
Titel: Selectie uitvoerende partijen Nieuwbouw Vlietland College, Leiden
Beschrijving: Stichting voor Voortgezet Onderwijs op Interconfessionele Grondslag is voornemens een overeenkomst aan te gaan voor de realisatie van de nieuwbouw van een mavo, havo en vwo (atheneum) inclusief 3 gymzalen voor circa 1.000 leerlingen van 8.552 m² bruto vloeroppervlak (bvo). 8552 m2
Interne identificatiecode: 1691005
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Bouwkundige werken
Beschrijving: Het uitvoeren van de bouwkundige werken inclusief terreininrichting, alsmede de coördinatie over perceel 2 en perceel 3 en de overige bij de uitvoering betrokken partijen.
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Werktuigbouwkundig
Beschrijving: Het uitvoeren van de werktuigbouwkundige installaties.
Interne identificatiecode: 2
Belangrijkste classificatie (cpv): 45300000 Installatiewerkzaamheden in de bouw
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Elektrotechnische installaties
Beschrijving: Het uitvoeren van de elektrotechnische installaties
Interne identificatiecode: 3