537965-2024 - Resultaat
België – Aanleggen van stadsverwarmingsleidingen – Aanleg warmtenet - Antwerpen Noord - TR01 Luithagen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Aanleg warmtenet - Antwerpen Noord - TR01 Luithagen
Beschrijving: Deel 1: Nieuwelandenweg: aanleg van een warmtenet 2xDN300/450 (isolatieklasse 1) en 2x HDPE50 uitbreiding op het net van Indaver en Port of Antwerp Bruges tot aan het WOS-lokaal van Fluvius. Deel 2: Transcontinentaalweg en Luithagen-Haven: Aanleg van een warmtenet 2xDN300/500 (isolatieklasse 2) vertrekkende van het WOS-lokaal tot aan de Noorderlaan. De kruising van de Noorderlaan zit niet mee vervat in dit werk. Dit leidingdeel moet wel opgevuld worden met deminwater.
Interne identificatiecode: FLU20W050_FLU23W001
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45232140 Aanleggen van stadsverwarmingsleidingen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: FLU20W050_FLU23W001 - 1
Beschrijving: Deel 1: Nieuwelandenweg: aanleg van een warmtenet 2xDN300/450 (isolatieklasse 1) en 2x HDPE50 uitbreiding op het net van Indaver en Port of Antwerp Bruges tot aan het WOS-lokaal van Fluvius. • Deel 2: Transcontinentaalweg en Luithagen-Haven: Aanleg van een warmtenet 2xDN300/500 (isolatieklasse 2) vertrekkende van het WOS-lokaal tot aan de Noorderlaan. De kruising van de Noorderlaan zit niet mee vervat in dit werk. Dit leidingdeel moet wel opgevuld worden met deminwater.
Interne identificatiecode: 1