Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90721700 Diensten voor bescherming van bedreigde planten- en diersoorten
Opties:
Beschrijving van de opties: Monitoring
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Zuidoost-Noord-Brabant (NL414)
Land: Nederland