538067-2026 - Resultaat
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: MRMP-S/AT Nr 26ST959 betreffende de punctuele aankoop van 9 mm machinepistolen als Personal Defence Weapon (PDW) met accessoires, gekoppeld aan een meerjarige open overeenkomst tegen prijslijst voor de levensduur van het materieel voor de levering van gehelen, wisselstukken, accessoires en verbruiksartikelen, alsook het uitvoeren van onderhoudsprestaties en aanverwante diensten.
Beschrijving: Punctuele aankoop van 9 mm machinepistolen als Personal Defence Weapon (PDW) met accessoires, gekoppeld aan een meerjarige open overeenkomst tegen prijslijst voor de levensduur van het materiaal voor de levering van gehelen, wisselstukken, accessoires en verbruiksartikelen, alsook het uitvoeren van onderhoudsprestaties en aanverwante diensten.
Interne identificatiecode: MRMP-S/AT 26ST959
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 35320000 Vuurwapens
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: MRMP-S/AT 26ST959 - 1
Interne identificatiecode: 1