Soort aanbestedende dienst Ministerie of andere nationale of federale instantie, met inbegrip van regionale of plaatselijke onderverdelingen
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Onderzoeken Ontplofbare Oorlogsresten
Referentienummer: 31183589
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 73110000 Uitvoeren van onderzoek
II.1.4.
Korte beschrijving
De aan te besteden opdracht, zoals gespecificeerd in de bijgevoegde aanbestedingsstukken, betreft het uitvoeren van onderzoeken conflictperiode en onderzoeken na-conflictperiode conform het Certificatieschema Vooronderzoek en Risicoanalyse Ontplofbare Oorlogsresten (CS-VROO).
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel 1
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 73000000 Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Zie hierover het Beschrijvend Document. Qua aantal is de opdracht gemaximeerd op 227 onderzoeken.