2. Procedure
Procedure
Titel: Vrijwillige Transparantie, Inschrijfapplicatie VO binnen bestaande applicatie
Beschrijving: De opdracht betreft het digitaal en uniform inschrijven van leerlingen in het voortgezet onderwijs in de regio Haaglanden. Deze inschrijfmodule wordt geïntegreerd binnen de bestaande BOVO-applicatie van Onderwijs Transparant (de ‘hoofdapplicatie’). De ontwikkeling van deze functionaliteit vindt plaats door Leerlinq B.V., waarmee Onderwijs Transparant hiervoor exclusief samenwerkt. De opdracht aan Leerlinq op basis van de voorgenomen aanbesteding ex art. 2.32 Aw, omvat het sluiten van overeenkomsten met Leerlinq door alle schoolbesturen (zijnde de 10 schoolbesturen genoemd in de bijlage: "250722_Motivering vrijwillige transparantie", welke schoolbesturen de (uiteindelijke) opdrachtgevers/aanbesteders zijn i.k.v. deze door penvoerder Stichting Regionaal Samenwerkingsverband Passend Voortgezet Onderwijs Den Haag e.o. gehouden aanbestedingsprocedure") op basis van de voorwaarden volgend uit de aanbesteding. -
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Inschrijfapplicatie VO
Beschrijving: -
Interne identificatiecode: 1