538799-2024 - Mededinging
Nederland – Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten – Activatie en gedragsbeïnvloeding
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Activatie en gedragsbeïnvloeding
Beschrijving: De gemeente Amsterdam is voornemens de dienstverlening activatie en gedragsbeïnvloeding in te kopen. Deze inkoop bestaat uit 2 percelen. Perceel 1 gaat het over activatieteams voor evenementen en evenementachtige locaties in de openbare ruimte + overige. Deze activatieteams worden tijdens evenementen ingezet om (zwerf)afval te voorkomen. Dit wordt gedaan door middel van het aanspreken van het publiek op een positieve manier. Maar ook door zichtbaar te reinigen; (zwerf)afval te prikken, bezoekers te faciliteren door middel van het uitdelen van vuilniszakken en het ledigen van evenementenbakken. Dit gebeurt niet op alle evenementen, maar bij evenementen waarbij de gemeente een rol speelt en in de openbare ruimte plaatsvinden én openbaar toegankelijk zijn. Het overige deel bestaat uit activatiteams, die voor een korte periode ingezet worden bij tijdelijke opdrachten, die niets te maken hebben met afval en schoon én geen deel uitmaken van een communicatiecampagne. Perceel 2 gaat over het inzetten van activatieteams in buurten om bijvoorbeeld informatie te geven over het scheiden van afal en het uitdelen van hulpmiddelen hiervoor aan bewoners en ondernemers. De activatieteams bezoeken bewoners en/of ondernemers aan de deur of staan op een centrale plek in de buurt. Deze activatieteams worden projectmatig ingezet of in een bepaalde buurt, straat en/of gebied (stadsdeel).
Interne identificatiecode: T96372
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 64216210 Diensten voor informatie met toegevoegde waarde, 90514000 Diensten voor afvalrecycling, 90600000 Verwijderen, schoonmaken en ontsmetten binnen een stedelijke en/of landelijke omgeving
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Evenementen en evenementachtige locaties in de openbare ruimte + overige
Beschrijving: Perceel 1 gaat het over activatieteams voor evenementen en evenementachtige locaties in de openbare ruimte + overige. Deze activatieteams worden tijdens evenementen ingezet om (zwerf)afval te voorkomen. Dit wordt gedaan door middel van het aanspreken van het publiek op een positieve manier. Maar ook door zichtbaar te reinigen; (zwerf)afval te prikken, bezoekers te faciliteren door middel van het uitdelen van vuilniszakken en het ledigen van evenementenbakken. Dit gebeurt niet op alle evenementen, maar bij evenementen waarbij de gemeente een rol speelt en in de openbare ruimte plaatsvinden én openbaar toegankelijk zijn. Het overige deel bestaat uit activatiteams, die voor een korte periode ingezet worden bij tijdelijke opdrachten, die niets te maken hebben met afval en schoon én geen deel uitmaken van een communicatiecampagne.
Interne identificatiecode: T96372 P1
Perceel: LOT-0002
Titel: Projecten, buurten en stadsdelen
Beschrijving: Perceel 2 gaat over het inzetten van activatieteams in buurten om bijvoorbeeld informatie te geven over het scheiden van afal en het uitdelen van hulpmiddelen hiervoor aan bewoners en ondernemers. De activatieteams bezoeken bewoners en/of ondernemers aan de deur of staan op een centrale plek in de buurt. Deze activatieteams worden projectmatig ingezet of in een bepaalde buurt, straat en/of gebied (stadsdeel).
Interne identificatiecode: T96372 P2
Belangrijkste classificatie (cpv): 64216210 Diensten voor informatie met toegevoegde waarde
Aanvullende classificatie (cpv): 90514000 Diensten voor afvalrecycling