538929-2025 - Resultaat
Nederland – Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten – Schoonmaakdiensten
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Schoonmaakdiensten
Beschrijving: Het betreft de Schoonmaakdiensten voor de locaties van Opdrachtgever, te weten De Risseweg 6 en De Risseweg 8 te Weert. Daarnaast kan Opdrachtgever gedurende de looptijd van de Raamovereenkomst de in te kopen Schoonmaakdiensten muteren alsmede extra dienstverlening inkopen voor Schoonmaakdiensten. De dienstverlening zal duurzaam en optimaal worden uitgevoerd door Opdrachtnemer met haar personeel alsmede met medewerkers van Opdrachtgever die in het kader van SROI via een detacheringsovereenkomst werkzaam zijn. Zie bestek.
Interne identificatiecode: 2025-203
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 90919200 Schoonmaken van kantoren
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Zie Bestek
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: -