2. Procedure
Procedure
Titel: Levering en indienststelling sputter depositiesysteem
Beschrijving: Levering en indienststelling sputter depositiesysteem
Interne identificatiecode: 202309041
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 38000000 Laboratoriuminstrumenten, optische en precisie-instrumenten (uitgezonderd brillen)
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 202309041 - 1
Beschrijving: Levering en indienststelling van een sputter depositiesysteem
Interne identificatiecode: 1