2. Procedure
Procedure
Titel: Belevingsonderzoek - Fiscale Monitor - Beroep op artikel 2.163d Aanbestedingswet 2012
Beschrijving: Beroep op artikel 2.163d Aanbestedingswet 2012 Er is sprake van een niet-wezenlijke wijziging op basis van de maximale waarde: conform artikel 2.163d lid 2 mag contractuele indexatie worden meegenomen. De totale waarde van de noodzakelijke aanvullende diensten bedraagt inclusief indexatie€ 553.720,- Dit blijft onder de wettelijke grens (conform 2.163d lid d) van €581.000,-
Interne identificatiecode: IUC22-621
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79300000 Markt- en economieonderzoek; enquêtes en statistieken
Aanvullende classificatie (cpv): 73000000 Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Belevingsonderzoek IUC22-621
Beschrijving: De opdracht betreft het uitvoeren van het veldwerk voor het Belevingsonderzoek Belastingdienst, Douane en Toeslagen inclusief alle daarvoor benodigde werkzaamheden en het opleveren van databestanden, tabellenoverzichten en tekstrapportages conform opgegev 1
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 73000000 Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen