539144-2023 - Mededinging
België – Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu – OVERHEIDSOPDRACHT VAN DIENSTEN MET ALS VOORWERP DE TERBESCHIKKINGSTELLING VAN CONTAINERS, DE AFHALING EN DE VERWERKING VAN ASBESTCEMENTAFVAL INGEZAMELD VIA BEPAALDE RECYPARKEN
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: OVERHEIDSOPDRACHT VAN DIENSTEN MET ALS VOORWERP DE TERBESCHIKKINGSTELLING VAN CONTAINERS, DE AFHALING EN DE VERWERKING VAN ASBESTCEMENTAFVAL INGEZAMELD VIA BEPAALDE RECYPARKEN
Beschrijving: De opdracht heeft als voorwerp de terbeschikkingstelling van containers, de afhaling en verwerking van asbestcementafval ingezameld in de twee toekomstige Recyparken van het Agentschap (Anderlecht (perceel 1) en Buda (perceel 2)). De geleverde containers zullen worden geleverd met containerzakken die (hetzij door de opdrachtnemer, hetzij door het Agentschap - zie artikel 12. Gunningscriteria) in de containers worden geplaatst, specifieke containerzakken voor het verpakken van asbesthoudend afval.
Interne identificatiecode: 22/2241
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90000000 Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 22/2241 - Perceel 1
Beschrijving: Perceel 1: Asbestcementafval afkomstig van het Recypark Anderlecht: Demetskaai 22 te 1070 Anderlecht.
Interne identificatiecode: Perceel/Lot 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 90520000 Diensten op het gebied van radioactief, toxisch, medisch en gevaarlijk afval
Perceel: LOT-0002
Titel: 22/2241 - Perceel 2
Beschrijving: Perceel 2: Asbestcementafval afkomstig van het Recypark Buda : Vilvoordsesteenweg 202 te 1120 Brussel
Interne identificatiecode: Perceel/Lot 2