539151-2023 - Mededinging
België – Openbaarvervoersdiensten – Organiseren van een pendeldienst van randparking naar winkelcentrum voor bezoekers aan stad Mechelen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Organiseren van een pendeldienst van randparking naar winkelcentrum voor bezoekers aan stad Mechelen
Beschrijving: De basisdienst is de continue inzet van busjes voor het vervoeren van shoppers tussen de randparkings en het centrum op twee verschillende trajecten: - op zaterdagen van 9 tot 19u Route 1: busjes van 9 tot 18u,1 busje van 10 tot 19u en 1 busje van 15u tot 19u Route 2: 2 busjes van 9 tot 18u en 1 busje van 10 tot 19u - op koopzondagen (elke eerste zondag van de maand en specifieke zondagen) van 13u tot 18u: Route 1: 2 busjes van 13 tot 18u Route 2: 2 busjes van 13 tot 18u Na overleg met de opdrachtgever, kunnen ook extra busjes ingezet worden op piekmomenten, kunnen minder busjes ingezet worden op dalmomenten of kunnen er op andere dagen of tijdstippen busjes ingezet worden.
Interne identificatiecode: 9/5/2023 2:26 PM 3PID2040 2023-OO-PP-1119
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 60112000 Openbaarvervoersdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Route 1 - P&R Nekker
Beschrijving: Route 1 - P&R Nekker
Interne identificatiecode: 2023-OO-PP-1119
Opties:
Beschrijving van de opties: Vereiste opties (- 1 voertuig gedurende 9 uur op een bijkomende werkdag - 1 voertuig extra gedurende 9 uur op zaterdag - 1 voertuig extra gedurende 5 uur op zondag - 1 voertuig extra gedurende 5 uur op zaterdag)
Perceel: LOT-0002
Titel: Route 2 - Mechelen Zuid
Beschrijving: Route 2 - Mechelen Zuid