539155-2024 - Mededinging
Nederland – Speeltuinuitrusting – Speel- en sporttoestellen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Speel- en sporttoestellen
Beschrijving: Levering en eventueel plaatsing van speel- en sporttoestellen
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 37535200 Speeltuinuitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Speeltoestellen
Beschrijving: Levering en eventueel plaatsing van speeltoestellen.
Interne identificatiecode: Z/24/089025
Perceel: LOT-0002
Titel: Sporttoestellen
Beschrijving: Levering en eventueel plaatsing van sporttoestellen