2. Procedure
Procedure
Titel: OV-connectoren
Beschrijving: Deze aanbesteding betreft het leveren van verbindingssystemen voor de uitvoering van SOV projecten omtrent architecturale verlichting in opdracht van steden en gemeenten. De OV-connectoren worden gebruikt in en/of op gebouwen in kader van architecturale verlichting in opdracht van steden en gemeenten. Meestal gaat het om historische gebouwen of gebouwen van esthetisch hoge waarde. Alle connectoren in het nieuwe dossier dienen te voldoen aan de Europese norm IEC 61525: 2019 “Installation couplers intended for permanent connection in fixed installations”, of gelijkwaardig.
Interne identificatiecode: FLU22L025
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 31224000 Verbindingen en contactelementen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: FLU22L025 - 1
Beschrijving: OV-connectoren: 31224000-2 Verbindingen en contactelementen. 31224800-0 Kabelverbindingssets. 31224810-3 Verlengsnoeren
Interne identificatiecode: 1