2. Procedure
Procedure
Titel: Planeconomen
Beschrijving: De gemeente heeft verschillende gebiedsontwikkelingen, van simpel en kortlopend tot complex en langdurig. Daarom wenst de gemeente samen te werken met een bureau dat een gedifferentieerd aanbod van planeconomen heeft (junior, medior, senior). € 350.000,--
Interne identificatiecode: 643374
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
Aanvullende classificatie (cpv): 79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Planecomen
Beschrijving: De gemeente Stichtse Vecht is voornemens een bureau te selecteren ten behoeve van plan economische diensten. 350.000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Geen