539319-2023 - MededingingNederland-Tiel: Recruteringsdiensten
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Jobmarketing, employer branding en werken-bij-site
Referentienummer: 2023062305
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79600000 Recruteringsdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
Waterschap Rivierenland (WSRL) biedt uitdagende functies binnen verschillende werkgebieden. Voor stevige dijken, een optimaal waterpeil en goed functionerende watergangen hebben we veel mensen nodig. Mensen die belangrijk werk doen, die waarde toevoegen en hun steentje bijdragen aan droge voeten en een mooi en veilig leefgebied.
Met deze aanbesteding beoogt WSRL een opdrachtnemer voor de recruitment vraagstukken te contracteren die de volgende diensten levert:
1. Jobmarketing;
2. Employer branding;
3. Werken-bij-site.
WSRL is op zoek naar de inschrijver die (on)gevraagd proactief zowel meedenkend, adviserend als uitvoerend opereert ten aanzien van bovengenoemde. WSRL wenst ontzorgd te worden met het opzetten, analyseren, monitoren, meten en bijsturen van de campagnes en vacatures.
Inschrijver wordt gezien als expert en adviseert WSRL. Inschrijver bepaalt, in afstemming met WSRL, de te maken keuzes of campagnemethodes en het budget hiervoor.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 400 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
79340000 Reclame- en marketingdiensten
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Looptijd raamovereenkomst:
WSRL wenst met één inschrijver een raamovereenkomst te sluiten, in het kader waarvan gedurende twee jaar, met een optionele verlenging van maximaal twee keer één jaar, opdrachten voor jobmarketing, employer branding en de werken-bij-site kunnen worden geplaatst.
De maximale looptijd van deze raamovereenkomst is vier jaar.
De te sluiten raamovereenkomst wordt gebaseerd op de conceptovereenkomsten en (inkoop)voorwaarden die zijn opgenomen in de aanbestedingsleidraad en aanverwante bijlagen.
De raamovereenkomst gaat in op 1 januari 2024.