539390-2026 - Resultaat
Nederland – Verhuizingsdiensten – Interne & Externe Facilitaire Verhuizingen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Interne & Externe Facilitaire Verhuizingen
Beschrijving: Zie aanbestedingsdocumentatie. Zie aanbestedingsdocumentatie
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 98392000 Verhuizingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging van de Raamovereenkomst.