539498-2026 - Mededinging
Nederland – Printers en plotters – 23125849 Signapparatuutr
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: 23125849 Signapparatuutr
Beschrijving: Aanbesteder streeft naar een standaardassortiment van Producten en Diensten met beperkte prijsdifferentiatie. Hiermee wordt bedoeld dat het assortiment sterk gestandaardiseerd moet zijn, maar precies voldoende divers om de verschillende gebruikers binnen de Opdrachtgever een geschikte dienst en passend ondersteuningsniveau te bieden voor het beoogde gebruiksdoel en daarbij de prijs per tik/ prijs voor een product zo laag als mogelijk te houden. De scope van de opdracht betreft het volgende: • Professionele sign apparatuur. Met als uitvoering Printing, snijden & lamineren;; • Zowel binnen- als buitenland. De levering Signapparatuur en diensten zullen plaats vinden in onder meer de volgende gebieden: Nederland; Duitsland; België; Caribisch Gebied; • Zowel militaire inzet afdrukdiensten, zoals schepen in buitenlandse havens en missies, alsmede (vredes) kantooromgevingen; • Onderhoud van alle verbruiksartikelen (met uitzondering van het papier); • Service en onderhoud van Signapparatuur; • 2e lijns helpdesk • Logistiek in brede zin; • De bescherming van defensiegegevens, de zorg dat defensiegegevens niet achterblijven in combinatie met de beveiliging van gegevens (beveiliging Informatievoorziening); • Functionaliteiten ter verhoging van gebruikersgemak; • Invulling van de besturing (rapportage, coördinatie en opvolging) en de invulling van de regie; • Migratie van de huidige situatie naar de nieuwe situatie; • Het (proactief) doen van verbetervoorstellen en het ter hand nemen daarvan; • Het anticiperen op veranderingen en normafwijkingen; • Integratie van de dienstverlening in de Defensie ICT-infrastructuur; • Aantoonbaar maatschappelijk verantwoord ondernemen. • koppelvlak naar de cryptoboxen.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30232100 Printers en plotters
5. Perceel
Perceel: LOT-0000