2. Procedure
Procedure
Titel: (door)ontwikkeling, technisch beheer en onderhoud websites
Beschrijving: (door)ontwikkeling en technisch beheer en onderhoud van website binnen Joomla en Craft. Zie raming
Interne identificatiecode: ROCN.500
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: 1
Beschrijving: Het betreft 1 opdracht die niet wordt opgesplitst in percelen, zie motivatie in aanbestedingsleidraad.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De initiële looptijd van de te sluiten raamovereenkomst is 2 jaar. De looptijd van de overeenkomst kan vervolgens eenzijdig door Opdrachtgever worden verlengd met 2*12 maanden