539649-2024 - Mededinging
Nederland – Computeruitrusting en -benodigdheden – ICT Hardware
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: ICT Hardware
Beschrijving: Het doel van de aanbestedingsprocedure is het op een transparante wijze sluiten van een raamovereenkomst tussen Opdrachtgever en Opdrachtnemer voor de levering van ICT Hardware en aanvullende diensten. De aanbestedende dienst wenst een totaalleverancier te contracteren die: • Goede inkoopcondities biedt; • Een zo breed mogelijk assortiment (A-) merken levert; • Aan de levering gerelateerde dienstverlening levert; • Voldoet aan de vigerende wet- en regelgeving, tenminste maar niet beperkt tot kwaliteits-, arbo- en milieueisen. 1
Interne identificatiecode: 2024Q4-GGDHN
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: ICT Hardware -
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlengingsoptie van de overeenkomst