539687-2024 - Mededinging
Nederland – Audiovisuele materialen – AV- middelen voor de Raadzaal
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: AV- middelen voor de Raadzaal
Beschrijving: Gemeente Den Haag beschikt over een uitgebreide audiovisuele installaties in haar raadzaal en commissieperskamer (CPK). Deze installaties ondersteunen zowel vergaderingen van de raad als ook andere vergaderingen en bijeenkomsten. Vanwege het aflopen van de Overeenkomst met de huidige leverancier, als ook de leeftijd van deze installaties is het nodig deze gefaseerd te vervangen, startend met de raadzaal tijdens het zomerreces van 2025. Middels deze Europese aanbesteding verwacht Den Haag hiervoor een geschikte leverancier te contracteren.
Interne identificatiecode: GRF-24.040
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 32321300 Audiovisuele materialen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie de aanbestedingsleidraad