2. Procedure
Procedure
Titel: Onderzoek naar de ligging van de meetplaatsen van het MAP-meetnet (Mest-Actie-Plan) oppervlaktewater en toetsing aan de MAP-criteria met voorstel van behoud, verplaatsing en/of schrapping van de MAP-meetplaatsen
Beschrijving: VMOnderzoek naar de ligging van de meetplaatsen van het MAP-meetnet (Mest-Actie-Plan) oppervlaktewater en toetsing aan de MAP-criteria met voorstel van behoud, verplaatsing en/of schrapping van de MAP-meetplaatsenM/KMW/MV/MAPMEETNET
Interne identificatiecode: VMM/KMW/MV/MAPMEETNET
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90000000 Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu
Aanvullende classificatie (cpv): 71510000 Terreinonderzoek
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: VMM/KMW/MV/MAPMEETNET - 1
Beschrijving: zie bestek
Interne identificatiecode: 1