2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst inhuur medewerkers Groen, gemeente Apeldoorn 2024
Beschrijving: In verband met de afloop van de huidige raamovereenkomst heeft de gemeente Apeldoorn een nieuwe aanbesteding opgestart. Opdracht De gemeente Apeldoorn wilt met drie (3 ) partijen een raamovereenkomst sluiten voor het leveren van ervaren en zelfstandig algemeen-en vakbekwaam medewerkers groen, machinist groen en vakbekwaam medewerker spelen. Gunning Bij deze aanbesteding wordt voor de criteria prijs per functieprofiel een bandbreedte gehanteerd. De inschrijvers worden beoordeeld op de criteria kwaliteit. Nadere opdrachten worden weggezet via minicompetitie. Contract De raamovereenkomst heeft een initiële looptijd van twee jaar en kan optioneel tweemaal met één jaar worden verlengd. Startdatum van de overeenkomst is 1 augustus 2024. Raming De raming van de omvang van de overeenkomst inclusief de verlengopties bedraagt: € 1.200.000,- excl. BTW. De maximale waarde van de omvang van de totale overeenkomst ligt 50% hoger dan de raming en daarmee op: € 1.800.000,- excl. BTW. Aan deze raming kunnen geen rechten worden ontleend.
Interne identificatiecode: T 71257 en 4837696
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Europese openbare aanbesteding conform Aw 2012.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000