540138-2023 - Vooraankondiging onderhandse gunningNederland-Hilversum: Maatschappelijke en aanverwante diensten
Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Mededeling gunningbeslissing Hilversummers.nl
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
85300000 Maatschappelijke en aanverwante diensten
II.1.4.
Korte beschrijving
Gemeente Hilversum zoekt veelvuldig de samenwerking op met Hilversumse organisaties in bijvoorbeeld het sociaal domein, welzijn, sport, onderwijs en geloofshuizen. Op die manier wil de gemeente de behoefte en stem van genoemde organisaties meenemen in het beleid en de realisatie van projecten.
Hilversummers.nl hanteert veelal een methode van co-creatie, binnen de Hilversumse context. Hiermee wordt aangesloten op uiteenlopende beleidsterreinen van de gemeente, is het toepasbaar voor kleine en grote initiatieven en hebben veel Hilversummers hier baat bij. Voor de co-creatie heeft Hilversummers.nl een locatie beschikbaar waar zij genoemde netwerken samenbrengt, kennisdeling initieert en nieuwe samenwerkingsverbanden stimuleert.
Hilversummers.nl biedt een online platform waarop diverse organisaties, met behoud van de eigen identiteit, een eigen website hebben. Het platform ondersteunt de co-creatie en brengt genoemde organisaties samen.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Participatie in de stad
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Op basis van de spendgegevens van afgelopen jaren is de waarde vastgesteld op maximaal € 150.000,-. De contractwaarde van onderhavige Raamovereenkomst is daarmee maximaal
€ 600.000,-. Aan deze raming kunnen geen rechten worden ontleend.