540318-2023 - ResultaatNederland-Lelystad: Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
BE-2023.08 Maaien van watergangen en bijkomende werken in het landelijk gebied van Zuidelijk Flevoland en het stedelijk gebied van de gemeente Zeewolde
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
77000000 Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij
II.1.4.
Korte beschrijving
Maaien van watergangen en bijkomende werken in het landelijk gebied van Zuidelijk Flevoland en het stedelijk gebied van de gemeente Zeewolde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Het werk bestaat in hoofdzaak uit:
- het knippen/korven nat gedeelte watergangen;
- het klepelen/maaien van bermen, onder- en plasbermen en taluds van traditionele, duurzame en natuurvriendelijke oevers van vaarten, tochten en poelen;
- het klepelen/maaien van taluds en bodems van d-tochten;
- het maaien van kopeinden watergangen;
- het opruimen van het gemaaide gewas in stedelijk gebied;
- het maaien van objecten;
- het maaionderhoud aan watergangen in stedelijk gebied van Zeewolde;
- het ter beschikking stellen van materieel en personeel;
- het verrichten van alle bijkomende werkzaamheden.