2. Procedure
Procedure
Titel: R5681015, Selectie Ingenieursdienst Herstel Oeverconstructies Vinkeveense Plassen
Beschrijving: Zie Opdrachtomschrijving € 1
Interne identificatiecode: R5681015
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Totaalopdracht
Beschrijving: Dit perceel betreft de totaalopdracht van de uitgevraagde Ingenieursdienst. Ontwerp tbv vervanging ca 1700mtr harde oevers
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
Aanvullende classificatie (cpv): 71320000 Technische ontwerpdiensten