2. Procedure
Procedure
Titel: Inhuur Projectleider implementatie KIK-V
Beschrijving: Zorginstituut Nederland zoekt een Projectleider Implementatie KIK-V in de periode 1 november 2023 tot 31 december 2024. De Projectleider Implementatie KIK-V geeft sturing aan het projectteam Implementatie bij het Programma KIK-V. De Projectleider Implementatie KIK-V heeft diepgaande kennis van en ervaring met implementatieprocessen in de bedrijfsvoering en informatisering in de zorgsector en de inrichting van het gegevensmanagement en het werken met data (datagedreven werken). Concrete activiteiten zijn het opstellen en actualiseren van de implementatiestrategie van de afsprakenset bij zorgaanbieders en het coördineren van uitvoeringsactiviteiten in dit kader. Daarnaast behoort het monitoren van voortgang en bewaken van deadlines en afspraken tot het takenpakket.
Interne identificatiecode: 2023026882
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Opties:
Beschrijving van de opties: Nee