Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend het hierboven vermelde adres
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Uitzenddiensten
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
II.1.4.
Korte beschrijving
Aanbestedende dienst wil één raamovereenkomst per perceel afsluiten ten behoeve van het beschikbaar stellen ("uitzenden") van tijdelijk personeel. Het betreft hier zowel onderwijzend (perceel 1) als ondersteunend en beheerpersoneel (perceel 2).
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend vooralle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Onderwijzend personeel
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Voor een indicatie van de omvang verwijzen wij u naar de aanbestedingsdocumenten.
Looptijd van de opdracht, de raamovereenkomst of het dynamische aankoopsysteem Looptijd in maanden: 48
Deze opdracht kan worden verlengd: neen
Ondersteunend en beheer personeel
Perceel nr.: 2