2. Procedure
Procedure
Titel: Geschenken en attenties
Beschrijving: Het leveren van geschenken en attenties. 570.000 euro (zie aanbestedingsdocument).
Interne identificatiecode: SHN2519
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 18530000 Geschenken en beloningen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Leveren van geschenken en attenties Zie aanbestedingsdocument.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie beschrijving aanbestedingsdocument.