541156-2022 - MededingingNederland-Tilburg: Adviesdiensten voor watervoorziening en afval
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Beheer Waterinstallaties Tilburg University
Referentienummer: TiU/FS85722
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
71800000 Adviesdiensten voor watervoorziening en afval
II.1.4.
Korte beschrijving
Het beheer van de waterinstallaties van de gebouwen op de campus van Tilburg University (circa 20 gebouwen). Onder Beheer Waterinstallaties verstaan we de volgende werkzaamheden:
Reguliere werkzaamheden: monitoren spoelrondes, beheer legionelladossier, regulier overleg, pro-actief advies, jaarlijkse monstername, jaarlijkse keerklepcontrole, vijfjaarlijkse hydrantencontrole, bijhouden van legionelladossier.
Werkzaamheden op afroep: incidenteel uitvoeren van advieswerk of beheersmaatregelen naar aanleiding van een melding van Tilburg University.
Projectwerkzaamheden: werkzaamheden die nodig zijn als gevolg van een wijziging van de functie dan wel het gebruik van het gebouw of een wijziging aan de drinkwaterinstallatie(s) en waarvoor Opdrachtnemer een offerte opstelt.
Alle werkzaamheden dienen zodanig uitgevoerd te worden, dat aan de vigerende wet- en regelgeving wordt voldaan, waaronder de drinkwaterwet en het drinkwaterbesluit.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 400 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding