541309-2022 - MededingingNederland-Haarlem: Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Boomveiligheidscontrole gemeenten Haarlem & Zandvoort
Referentienummer: 2022_SPA-001
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
II.1.4.
Korte beschrijving
De aanleiding voor deze aanbesteding is gelegen in het afsluiten van een Raamovereenkomst voor de boomveiligheidscontrole in de gemeente Haarlem en de gemeente Zandvoort.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
77000000 Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
1.200.000,- inclusief verlengingen