541398-2026 - Resultaat
Nederland – Tolkdiensten – Tolkdienstverlening op afstand
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Tolkdienstverlening op afstand
Beschrijving: De Opdracht omvat het leveren van Tolkdienstverlening op afstand. De aanbesteding vindt plaats door een zogeheten Openbare Europese aanbestedingsprocedure en betreft een elektronische aanbestedingsprocedure die geheel via Mercell Source to Contract (hierna het Aanbestedingsplatform) verloopt. In geval van tegenstrijdigheden van informatie die is vermeld op het Aanbestedingsplatform of TenderNed en in de Aanbestedingstukken, prevaleert hetgeen wat in de Aanbestedingsstukken staat. Alle minimale eisen die de Politie stelt aan deze Opdracht staan beschreven in het Programma van Eisen dat apart is te downloaden via het Aanbestedingsplatform. Onder Tolkdienstverlening op afstand verstaat de Politie Tolkdienstverlening op afstand via telefoon. Dit is het uitvoeren van een Tolkdienst (het mondeling vertalen van dat wat wordt gezegd vanuit het Nederlands naar een andere taal en/of vice versa en/of van een vreemde taal naar een andere vreemde taal), waarbij de Tolk met behulp van een telefoon luistert naar dat wat door een ander wordt gezegd en de Tolk dat wat wordt gezegd via een telefoon vertaalt en mondeling aan de toehoorders weergeeft.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79540000 Tolkdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Hoeveelheid: 360 000 uur