Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 31682510 Noodstroomsystemen
Opties:
Beschrijving van de opties: Vereiste opties (De inschrijver dient de prijs op te geven in de inventaris voor het omnium onderhoudscontract. De opdrachtgever is niet verplicht om deze opties te nemen.)
Plaats van uitvoering
Postadres: Drie Eikenstraat 655
Stad: Edegem