Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 63710000 Ondersteunende diensten voor vervoer over land
Aanvullende classificatie (cpv): 34922000 Wegmarkeringsuitrusting, 45220000 Civieltechnische en bouwwerkzaamheden
Opties:
Beschrijving van de opties: -
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Delft en Westland (NL333)