541905-2026 - Resultaat
België – Bouwwerkzaamheden voor rioolwaterzuiveringsinstallaties – Project 23.369/1 - RWZI Sint-Job-in-'t Goor - lot 1 Bouwkundige Werken
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Project 23.369/1 - RWZI Sint-Job-in-'t Goor - lot 1 Bouwkundige Werken
Beschrijving: Project 23.369/1 - RWZI Sint-Job-in-'t Goor - lot 1 Bouwkundige Werken Het bouwen en opstarten van een afvalwaterzuivering RWZI Sint Job in ‘t Goor gelegen langsheen de Kattenhoflaan, Sint Job in ‘t Goor. Besteknummer: 23.369-1 – Bouwkundige werken (3 percelen of loten). De totaliteit der werken wordt aanbesteed in 3 percelen of loten: Lot 1: Bouwkundige werken Lot 2: Elektromechanische werken deel RWZI Lot 3: Elektromechanische werken beluchting en menging Dit bestek betreft lot 1 – Bouwkundige werken
Interne identificatiecode: 23369/1
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45232420 Bouwwerkzaamheden voor rioolwaterzuiveringsinstallaties
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 23369/1 - 1
Interne identificatiecode: 1