541965-2024 - Mededinging
Nederland – Aanbrengen van bestrating – Straatploeg gemeente Dijk en Waard
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Straatploeg gemeente Dijk en Waard
Beschrijving: Voor het uitvoeren van straatwerkzaamheden vanuit het dagelijks onderhoud maakt de gemeente Dijk en Waard gebruik van twee straatkoppels met een optie tot meerdere straatkoppels gedurende de periode van de overeenkomst. De werkzaamheden bestaan uit: • Herbestrating van elementen verharding tot 50m2; • Stellen van banden; • Klacht afhandeling kleine gebreken verharding; • Overige bestrating werkzaamheden. Voor nadere uitwerking zie bijlage A. Voor het uitvoeren van straatwerkzaamheden vanuit het dagelijks onderhoud maakt de gemeente Dijk en Waard gebruik van twee straatkoppels met een optie tot meerdere straatkoppels gedurende de periode van de overeenkomst. De werkzaamheden bestaan uit: • Herbestrating van elementen verharding tot 50m2; • Stellen van banden; • Klacht afhandeling kleine gebreken verharding; • Overige bestrating werkzaamheden. Voor nadere uitwerking zie bijlage A.
Interne identificatiecode: Straatploeg
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45432112 Aanbrengen van bestrating
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: de gemeente Dijk en Waard gebruik van twee straatkoppels met een optie tot meerdere straatkoppels gedurende de periode van de overeenkomst. De werkzaamheden bestaan uit: • Herbestrating van elementen verharding tot 50m2; • Stellen van banden; • Klacht afhandeling kleine gebreken verharding; • Overige bestrating werkzaamheden. Voor nadere uitwerking zie bijlage A. de gemeente Dijk en Waard gebruik van twee straatkoppels met een optie tot meerdere straatkoppels gedurende de periode van de overeenkomst. De werkzaamheden bestaan uit: • Herbestrating van elementen verharding tot 50m2; • Stellen van banden; • Klacht afhandeling kleine gebreken verharding; • Overige bestrating werkzaamheden. Voor nadere uitwerking zie bijlage A.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Deze aanbesteding heeft als doel één opdrachtnemer te contracteren voor de uitvoering van bestratingswerkzaamheden vanuit het dagelijks onderhoud met gebruik van twee stratenmakers koppels voor de periode 1 januari 2025 tot en met 31 december 2026 met en optie tot verlenging van twee maal 12 maanden.