2. Procedure
Procedure
Titel: Video, Beeld en Animatie
Beschrijving: SBB is een zelfstandig bestuursorgaan (ZBO) dat mbo‑onderwijs en het bedrijfsleven aan elkaar koppelt. De organisatie is gevestigd in Zoetermeer en voert in opdracht van het ministerie van OCW wettelijke taken uit, zoals het erkennen van leerbedrijven en het bevorderen van beroepspraktijkvorming Gaat om verschillende vormen van Media die gemaakt moet worden voor de opdrachtgever. hierbij is het afhankelijk van de soort hoeveel erg gemaakt moet worden. circa 50 verschillende projecten per jaar, hier kunnen geen rechten aan ontleend worden.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 92100000 Film- en videodiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79960000 Fotografische en aanvullende diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschrijving: 1
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging