Nadere inlichtingen zijn te verkrijgen op het hierboven vermelde adres
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
IenW - MC - Rijksbrede aanbesteding Auditdiensten 2021
Referentienummer: 201850017.020.005
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 79212000 Auditdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
In mei 2019 is de Rijks-brede Aanbesteding Auditdiensten op de aanbestedingstool Tenderned gepubliceerd. De Aanbesteding is april 2020 ingetrokken. De insteek is om in het eerste kwartaal 2021 de Aanbesteding opnieuw te publiceren in de CTM aanbestedingstool. Voordat deze op de markt gezet wordt wil de Aanbestedende dienst zich goed voorbereiden en een aantal onderwerpen met de markt bespreken.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 79212000 Auditdiensten
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding